Dobíjení baterií

Dobíjení baterií (3): Giorgio By Moroder

Písně, z nichž přímo sálá pozitivní energie, skladby, které člověku dobijí „baterky“, hypnotické tracky, které působí jako opojná droga. Nový seriál o energii v současné hudbě. Jako další velmi pozoruhodná skladba francouzských Daft Punk z jejich aktuálního alba Random Access Memories. Devítiminutová skladba Giorgio By Moroder překvapí nejen nostalgií, ale hlavně gradující energií a doslova strhujícím finále.

více

Dobíjení baterií (2): Heaven

Písně, z nichž přímo sálá pozitivní energie, skladby, které člověku dobijí „baterky“, hypnotické tracky, které působí jako opojná droga. Nový seriál o energii v současné hudbě. Jako další letní „písnička“ Heaven, která se před dvaceti lety objevila na albu Ambient (1993), jímž Newyorčan Moby přispěl k proměně ambientní hudby. Z tracku č. 2 – s příznačným názvem Nebe – i po letech přímo sálá pozitivní energie.

více

Dobíjení baterií (1): Rychta

Písně, z nichž přímo sálá pozitivní energie, skladby, které člověku dobijí „baterky“, hypnotické tracky, které působí jako opojná droga. Nový seriál o energii v současné hudbě. Jako první píseň Rychta, která otevírá zdařilé album Soundtrack ke konci světa kladenské kapely Zrní. Píseň, kterou skupina už těžko překoná, nemá v současné době na české scéně obdoby.

více